• Русский
  • English
  • Українська

9:00 - 18:00

Часи роботи ПН - ПТ

Facebook

Instagram

Search
 

Про нас

Альянс Груп > Про нас

«АЛЬЯНС ГРУП» – це стрімко развивающаяся юридична компанія, яка відрізняється благонадійністю і має значний досвід роботи з клієнтами і партнерами як на території України, так і за її межами. Важливою складовою нашої роботи є надання абонентського обслуговування. Мета таких послуг- це передусім забезпечення правового захисту інтересів наших клієнтів шляхом їх комплексного юридичного супроводу нашими юристами і адвокатом з виникаючих правових питань. Абонентське юридичне обслуговування, пропоноване нашою фірмою допомагає не лише зменшити комерційні і юридичні риски бізнесу наших клієнтів, але і істотно понизити їх витрати за надання їм юридичній допомозі.

Звернувшись в нашу компанію, ви гарантовано отримаєте комплексну допомогу. Ми не лише допоможемо розв’язати Вашу проблему – ми надамо Вам усі необхідні і безкоштовні консультації, грамотний супровід Вашої угоди на усіх етапах і забезпечимо Вам професійний захист Ваших бізнес – інтересів.

Використайте професіоналізм співробітників компанії “АЛЬЯНС ГРУП” для швидкого і ефективного вирішення Ваших проблем..

Принципи, по яких ми працюємо

Індивідуальний підхід

Кожному клієнтові ми гарантуємо якісний і індивідуальний підхід до надання послуг юристами нашої фірми, що дозволяє досягти бажаного результату в найкоротші терміни.

Інноваційність

Ми удосконалюємо способи надання послуг на основі сучасних комп’ютерних технологій, мета яких – зручність для клієнта. Застосування мобільних комп’ютерів з видаленим доступом, консультування, інформування і інструктаж через звукові файли і інтернет додаток дозволяє нам робити інформування і консультації наших клієнтів віддалено, у тому числі і за кордоном.

Конфіденційність

У нашій фірмі діє спеціальна система конфіденційності організаційного і технічного характеру, з кожним співробітником полягає угода про нерозголошування інформації в цілях захисту інтересів наших клієнтів.

Професіоналізм

В «АЛЬЯНС ГРУП» працюють тільки професійні юристи з багаторічним досвідом роботи з державними органами виконавчої і судової влади, що дозволяє успішно вирішувати поставлені завдання в мінімальні терміни.

Місцерозташування

Офіс юридичної компанії АЛЬЯНС ГРУП розташований в діловому і юридичному центрі міста Харкова, у безпосередній близькості до важливих державних органів і органів місцевого самоврядування, що дозволяє забезпечити нашим клієнтам максимально комфортні умови під час співпраці з нами, а також максимально оперативно вирішувати поставлені клієнтам завдання.