• Русский
 • English
 • Українська

9:00 - 18:00

Часи роботи ПН - ПТ

Facebook

Instagram

Search
 

Іноземні громадяни

Альянс Груп > Іноземні громадяни

Навчання іноземних студентів

АЛЬЯНС ГРУП працює в сфері міжнародних освітніх послуг понад п’ять років. На сьогоднішній день наша компанія – це професійна команда фахівців, яка є офіційним партнером провідних вузів, має представництва в багатьох містах України та за кордоном.
Ми організовуємо весь процес прийому на навчання: від консультації щодо вибору університету до зустрічі в аеропорту і поселення.

Попередня консультація

Фахівці компанії надають консультації кандидатам на навчання в Україні, допомагає визначитися з вибором вузу, спеціальності, форми навчання, відповідно до віку кандидата, його рівнем знань і освіти, побажаннями та фінансовими можливостями. Роблять попередню оцінку документів і погоджують з вузом можливість прийняття кандидата на навчання.

Оформлення запрошення

Після отримання позитивної відповіді з університету про прийом на навчання, кандидат вносить оплату вартості запрошення, послуг з його оформлення та візової підтримки. Співробітники компанії відправляють запрошення міжнародної кур’єрської поштовою службою (EMS, TNT, DHL і ін.) на адресу, вказану кандидатом в країні його перебування.
*** При необхідності і бажанні кандидата компанія за додаткову оплату можлива допомога в оформленні медичної страховки, необхідної при подачі кандидатом документів на інтерв’ю в Посольстві України, і відправленні разом із запрошенням на навчання.

Візова підтримка

При необхідності, співробітники компанії допомагають коректно і правильно підготувати всі необхідні документи для подачі кандидатом на інтерв’ю для отримання візи на навчання в Посольстві України в країні його проживання. Надаємо послуги з перекладу документів на українську мову, правильного заповнення візових анкет, перевіряємо наявність візової підтримки в Посольстві України перед проходженням кандидатом інтерв’ю і т.д.

Прибуття і зустріч в аеропорту

Представники компанії організовують всі необхідні процедури по прильоту кандидата в Україну і успішному перетину кордону. Для цього:

 • оформляють офіційне лист-повідомлення прикордонній службі України про дату, час і рейсі прибуття кандидата,
 • спільно з представником університету зустрічають абітурієнтів в аеропорту,
 • організовують трансфер до обраного вузу,
 • допомагають з поселенням в гуртожиток,
 • допомагають з оформленням документів в деканаті університету по прибуттю, проходженню медичної комісії;
 • допомагають з оформленням документів на отримання свідоцтва про реєстрацію в Міграційної служби України;
 • – допомагають з первинної адаптацією студента в Україні та супроводжують його протягом усього періоду навчання в Україні.

ВАЖЛИВО! Згідно з вимогами законодавства України до Департаменту Прикордонної служби України завчасно повинна бути подана інформація (Лист-повідомлення університету про прибуття студента) про прибуття іноземного студента в Україні та його повинен зустрічати офіційний представник компанії і університету.
ДЛЯ ЦЬОГО: студент за 5-7 днів до свого прибуття повинен повідомити на e-mail компанії або по телефону про свій приліт і відправити копію квитка з деталями рейсу, часу, дати та аеропорту прибуття. Якщо такі дані не надаються студентом завчасно компанія НЕ БУДЕ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ в разі депортації студента з аеропорту назад на батьківщину.

Послуги з нострифікації документів про освіту для студентів, що надходять до магістратури

Іноземні документи про освіту при ввезенні їх на територію України для подальшого використання підлягають нострифікації. Нострифікація іноземних документів про освіту – це стандартизована форма отримання законної сили документів про освіту, виданими іноземними вищими учбовими закладами.

Нострифікація диплому в Україні проводиться Міністерством освіти і науки, молоді і спорту. Результатом проходження нострифікації є спеціальний документ – довідка, який підтверджує відповідність зарубіжної освіти державним стандартам України.

Нострифікація в Україні, а саме сама процедура складається з декількох етапів:

 • Збір і підготовка відповідних документів співробітниками Альянс групи;
 • Подання документів до Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України;
 • Експертний аналіз;
 • Отримання документу, який містить прийняте рішення про відповідність отриманої освіти діючим українським державним нормам і стандартам.

ДОКУМЕНТИ, ЯКІ ПОТРІБНІ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ НОСТРИФІКАЦІЇ :

 • Заява про проходження нострифікації письмово;
 • Доручення на співробітників агенства “Альянс груп”, завірена у нотаріуса;
 • Легалізовані оригінали документів про освіту;
 • Нотаріально завірені переклади оригіналів документів і їх нотаріальні копії;
 • Копії документів про попередню освіту (за наявності);
 • Копія документу, який підтверджує особу власника документів про освіту;
 • Заява на доступ до особистої інформації;
 • Копія запрошення на навчання у вищих учбових закладах України (за наявності).

Міністерство освіти після вивчення вищеперелічених документів приймає рішення про визнання (невизнанні) відповідності документів про освіту (повному або частковому). Якщо Міністерство відмовить у визнанні документів, сума оплати не повертається.

Наше агенство пропонує своїм клієнтами комплексний підхід до процедури нострифікації документів в Україні, а саме:

 • Консультація по усіх діях, які необхідно вчинити для нострифікації;
 • Заповнення анкети для подання на нострифікацію;
 • Формування нострификационного пакету документів;
 • Реєстрація справи в Міністерстві освіти і проходження інтерв’ю з фахівцем Міністерства;
 • Отримання довідки про те, що документи проходять процедуру нострифікації.Така довідка у більшості випадків допомагає приступити до навчання/роботі не чекаючи закінчення процедури;
 • Постійний контроль етапів виконання процедури;
 • Отримання повного (умовного*) визнання відповідності документів про освіту.

*під умовним визнанням мається на увазі документ, де вказані дисципліни, які додатково Вам необхідно здати і після отримання позитивного результату, Міністерство автоматично видає документ про повне визнання.

Ми не можемо вплинути на рішення експертної комісії (саме вона виносить укладення про те треба або ні, додатково здавати які-небудь предмети), але ми намагаємося максимально полегшити процедуру проходження від умовного визнання до повного визнання. Вам досить домовитися в якому-небудь Внз на території України про здачу необхідних предметів. Ви повідомляєте нам назву Внз, далі ми готуємо усі необхідні заяви, і впродовж найближчого часу вибраний ВНЗ отримує запит від Міністерства освіти. Після проходження іспитів і отримання позитивного результату, ВНЗ направляє до Міністерства відповідь. Міністерство у свою чергу видає рішення про повне визнання. Наше агенство ” Альянс” надасть усю необхідну допомогу Вам в питаннях нострифікації.

Ми не лише позбавимо Вас від обов’язків по підготовці повного пакету документів для пред’явлення їх до Міністерства освіти (заява, нотаріальне доручення, нотаріально завірені переклади документів, проставляння апостиля та ін.), але також ми гарантуємо отримання юридично грамотного підсумкового документу про відповідність. Прямі наші контакти з державними установами і посольствами, а також наш досвід роботи дозволяють зробити Ваше замовлення по нострифікації недорого, швидко і якісно.

Переклад документів

У перелік послуг, що надаються, наще агенство “Альянс Груп” також включається письмовий переклад, так і усний на більше, ніж 40 мов світу. Наші співробітники володіють необхідною термінологією, спеціалізуючись на певній тематиці, розуміючи і орієнтуючись в усіх її нюансах. Ось чому варто замовити послуги в нашому агентстві перекладів.

Письмовий переклад тексту

Переклад технічних, економічних, юридичних, банківських, медичних, художніх та ін. текстів будь-якої складності. Усі замовлення в обов’язковому порядку проходять перевірку редактора.

Усний переклад

Перекладачі з високим рівнем розмовної мови нададуть свої послуги для роботи на конференціях, ділових зустрічах, різного роду бізнес – переговорах.

Редагування і коректорська робота

Якщо Ви не задоволені якістю перекладу, то наші висококваліфіковані редактори виконають вичитування і адаптацію вже готового тексту перекладу, в цілях усунення граматичних, синтаксичних і стилістичних помилок.

Переведення студентів в межах України

Альянс Груп здійснює допомогу в наступних питаннях переведення:

 • З одного вищого учбового закладу в інший вищий учбовий заклад;
 • Від одного напряму підготовки на інший напрям підготовки в межах однієї галузі знань;
 • Від однієї спеціальності на іншу спеціальність в межах одного напряму підготовки.

Але для переведення в інший ВНЗ слід звернути увагу на освітньо-кваліфікаційний рівень.

Положенням про порядок переведення, відрахування і відновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти України від 15 липня 1996 року № 245 (далі – Положення), передбачено, що переведення студентів, які вчаться на освітньо-кваліфікаційному рівні ” фахівець” і ” магістр”, з одного внз в інший можливий лише за умови переведення на таку ж спеціальність, по який здійснюється їх підготовка. При цьому переведення студента, який вчиться на освітньо-кваліфікаційному рівні “молодший фахівець” і ” бакалавр” з одного вищого вченого закладу в інший на іншу спеціальність Положенням не заборонено. Крім того, відповідно до п. 9 Положень, переведення студентів на перший курс Внз забороняється А отже, переведення можливий тільки після закінчення першого курсу учбового закладу, тобто за умови успішної здачі перевідної сесії. Треба відмітити, що переведення з одного внз в інший здійснюється, як правило, під час літніх або зимових канікул.

Згідно з п. 1 Положення переведення студентів з одного внз в інший не залежить від форми навчання, напряму підготовки і спеціальності і здійснюється за згодою ректорів (директорів) обох вищих закладів освіти.

Наші фахівці допоможуть вам правильно скласти заяву, супроводжуватимуть вас при переведенні з одного внз в інший!

Спочатку Вам необхідно подати на ім’я ректора внз, в якому ви вчитеся, заява про переведення і, отримавши його письмову згоду, звернутися з цією заявою до ректора того вищого закладу, в який ви бажаєте перевестися. Крім того, студент при позитивному розгляді його заяви буде зобов’язаний здати академічну різницю, яка може утворитися в результаті незначної розбіжності між навчальними планами вузів. За умови ліквідації академічної різниці ректор вузу видає наказ, згідно з яким студент допускається до занять, а до вузу, в якому він навчався раніше, направляє запит на отримання поштою його особової справи.

Скориставшись послугами «Allians Group», Ви позбавляєте себе від цілого ряду проблем, пов’язаних з підготовкою до навчання за кордоном, і отримуєте надійного куратора на всі роки навчання в Україні. Ми будемо раді співпраці з Вами.